Towarzyszenie w porodzie – położna

Oferta

Wiemy, że zaufana położna, towarzysząca  Ci podczas Twojego porodu jest niezwykle cenna, dlatego polecamy Ci położne pracujące w krakowskich szpitalach, którym my zaufaliśmy!

Jeżeli chcesz aby któraś z nich towarzyszyła ci podczas porodu zachęcamy do kontaktu mailowego: koala@koala.krakow.pl 

PAULINA NOWIŃSKA

Szpital im. S. Żeromskiego w Krakowie

Jestem położną. Najczęściej na tym chciałabym zakończyć swój opis. Pracuję w Rodzinnym Centrum Położniczym Koala oraz w Szpitalu im. S. Żeromskiego w Krakowie, gdzie towarzyszę kobietom i ich partnerom w przyjściu na świat ich potomka. Moja praca to bycie blisko Was, wspieranie Was w Waszych decyzjach, bycie blisko Waszych potrzeb. To także ciągłe uczenie się, jak Was wspierać – jak lepiej rozumieć proces porodu.

Paulina is an english speaking midewife.

Położna, Międzynarodowa Certyfikowana Konsultantka Laktacyjna

Bez tytułu (1365×1365 px) (5)

JOANNA KNAP

Szpital im. S. Żeromskiego w Krakowie

Jestem zafascynowana porodem aktywnym, świadomym i naturalnym.

W swojej pracy wykorzystuje aromaterapię, pozycje wertykalne czy inne techniki łagodzące ból porodowy i wspomagające proces rodzenia. Przede wszystkim staram się dać rodzącej poczucie bezpieczeństwa i wsparcie, które uważam za najważniejszą część porodu.

Jestem instruktorką Hypnobirthing International. Swój rozwój zawodowy kieruje przede wszystkim w naukę pracy z ciałem oraz wiedzę i umiejętności  psychologiczne, które pozwolą mi lepiej wspierać swoje podopieczne. Wolny czas poświęcam rodzinie. Uwielbiam turystykę górska i jogę.

Joanna is an english speaking midewife.

Położna

PAULA JANCZYK

Szpital im. L. Rydygiera w Krakowie

Poród jest tak wyjątkowym zdarzeniem dla każdego rodzica, że na zawsze pozostaje w pamięci.

Każdy z nas ma swoje wyobrażenie o tym jak powinien wyglądać i co dla niego będzie wyjątkowe i najważniejsze. Jestem głęboko przekonana, że każda kobieta powinna móc posiadać na sali porodowej poczucie kontroli i zachować możliwość podejmowania decyzji.

Jestem dla Ciebie, jeśli potrzebujesz pomocy w trakcie porodu, wtedy gdy zależy Ci na pełnej wsparcia opiece.

Poród ma być Twoim świadomym doświadczeniem, ja postaram się przeprowadzić Cię przez niego w bezpieczny sposób.

If you are looking for an english speaking midwife, I’m here to help.

Położna, nauczyciel akademicki w CM UJ

ANNA JASTRZĘBSKA

Szpital im. L. Rydygiera w Krakowie

Położna pracująca od wielu lat na sali porodowej Szpitala Rydygiera. Jest jedną z prekursorek przyjmowania porodów w pozycjach wertykalnych w Krakowie. Przyjmując poród, podąża za kobietą, jej potrzebami i bardzo szanuje naturę. Jest bardzo doświadczoną a jednocześnie ciepłą i pełną elastyczności osobą.

Przyjmuje również porody w wodzie. Wiele razy wspierała mamy podejmujące próbę porodu naturalnego po wcześniejszym cięciu cesarskim VBAC.

Położna

  fot. Karolina Fok źródło: https://poloznanamedal.info/profil/aneta-bulek

ANETA BULEK

Szpital Uniwersytecki Collegium Medicum

Jako mgr położnictwa, specjalista pielęgniarstwa ginekologicznego i rodzinnego, edukator w laktacji, od wielu już lat wspieram kobiety pracując w szpitalu na różnych oddziałach. Aktualnie przyjmuję porody w ramach sali porodowej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Przez kilka lat pracowałam w Rodzinnym Centrum Położniczym Koala, idea, wiedza i umiejętności przekazywane na kursie w Koali są bliskie mojej metodzie pracy. Jestem doświadczoną, otwartą na naturę i potrzeby kobiety rodzącej położną. Mogę towarzyszyć w Twoim porodzie w ramach indywidualnej opieki położnej zgodnie z zasadami naszego szpitala. Jeśli rozważasz skorzystanie z takiej usługi zapraszam do kontaktu.

Położna, edukator w laktacji

KAMILA WARSZAWA

Szpital im. Ludwika Rydygiera w Krakowie

Jestem położną czynnie pracującą na sali porodowej w Szpitalu Rydygiera w Krakowie od 2017r. Fascynują mnie narodziny oraz idea porodu aktywnego. Na co dzień jestem świadkiem cudu narodzin – mam możliwość i zaszczyt towarzyszyć kobiecie w jednym z najpiękniejszych wydarzeń w jej życiu. Ogromną radość sprawia mi również przygotowywanie kobiety do świadomego porodu oraz macierzyństwa. Priorytetem jest dla mnie zbudowanie zaufania oraz poczucia bezpieczeństwa u kobiety rodzącej. Jestem także certyfikowanym instruktorem hypnobirthing, czyli porodu w głębokim relaksie. Wspieram i towarzyszę również kobietom podejmującym próbę porodu siłami natury po wcześniejszym cięciu cesarskim.

You can contact with me, if you are looking for a midwife, who speaks English.

Położna, certyfikowany instruktor hypnobirthing