Oddech w porodzie

Oferta

Program zajęć stworzony został przez Małgorzatę Główkę, fizjoterapeutkę uroginekologiczną.

Zajęcia zostały stworzone z myślą o kobietach przygotowujących się do porodu siłami natury. Pracujemy na nich z oddechem, w różnych pozycjach porodowych. Zajęcia odbywają się w naprzemiennie:  I lub II okres porodu. Warto przyjść kilka razy, bo przychodzisz nie po to, żeby nauczyć się oddychać, tyko po to żeby nabrać świadomości oddechu i rozluźnienia ciała.

 Pracujemy poprzez:
– techniki efektywnego oddechu, które mogą się przydać na różnych etapach porodu
– techniki relaksacji ciała przydatne w porodzie
– ćwiczenia, które pomogą Ci doświadczyć  czym jest parcie spontaniczne
– ćwiczenia pozwalające poczuć zależność między mięśniami dna miednicy a oddechem,
– wypracowanie dobrych nawyków oddechowych przydatnych w ciąży
Wiele razy ćwiczone pod opieką fizjoterapeutki i samodzielnie prawidłowe nawyki zupełnie nieświadomie uruchomisz w trakcie porodu.

Zapisu można dokonać przez zakładkę „Ćwiczenia dla kobiet w ciąży”, gdzie znajduje się grafik (aplikacja Fitssey). –> https://www.koala.krakow.pl/kurs/gimnastyka/

Przeczytaj zasady odwoływania zajęć: 

Anulować rezerwację można bez kosztowo do 4 godzin przed zajęciami.  Dzięki temu, inna Mama zdąży wskoczyć z listy rezerwowej.

Prowadzimy listy rezerwowe – Jeżeli zabrakło miejsc na zajęciach zamiast okienka ZAPISZ SIĘ zobaczysz REZERWUJ. Po kliknięciu zostaniesz poproszona o określenie do kiedy będziesz oczekiwać na potwierdzenie rezerwacji. W sytuacji, gdy zwolni się miejsce, automatycznie zostaniesz zapisana na zajęcia.

Cena

Ceny karnetów:
OPEN - 300 zł - KARNET 30 DNI
8 wejść - 200 zł - KARNET 30 DNI
4 wejścia - 140 zł - KARNET 30 DNI
Pojedyncze zajęcia - 40 zł (60 min.)

Honorujemy wszystkie rodzaje kart Multisport, Fitprofit oraz Medicover. Do karty wymagana kaucja w wysokości 40 zł. Karty prosimy okazywać przed zajęciami, dziękujemy :)