Herbatka z doulą

Oferta

Serdecznie zapraszamy na herbatkę z doulą!

Herbatka z doulą to cykliczne spotkania dla kobiet w ciąży jak i po porodzie.

Tworzymy bezpieczną przestrzeń do rozmów, przemyśleń i dzielenia się swoimi doświadczeniami dotyczącymi okresu starań o dziecko, ciąży ale również zmian jakie zaszły po pojawieniu się na świecie maluszka. Jest to również możliwość do poznania i stworzenia kobiecej relacji, dzięki której uczestniczki będą mogły wspierać się nawzajem.

Poruszymy tematy lęku przed porodem, obaw związanych z ciążą, historii porodowych, laktacji, połogu, pielęgnacji malucha, emocji, oczekiwań i rzeczywistości, sukcesów macierzyńskich i wiele, wiele innych. Nie są to warsztaty wiedzowe, jest to doskonała forma na budowanie sieci wsparcia, relacji i poczucia przynależności do grona kobiet i mam. 

Na spotkania zapraszamy zarówno kobiety, które brały udział w kręgach przedporodowych, jak i te, które dopiero zaczynają z nimi przygodę.

Maluszki są również mile widziane 🙂

Herbatkę z doulą przygotowały i prowadzą dla Was Agata Reczyńska i Marysia Bocheńska – doule i instruktorki porodu w głębokim relaksie.

Koszt: 40 zł/spotkanie

 

*Wymagana minimalna liczba osób na kręgu, to 4 mamy

**Na zajęcia można przyjść z dziećmi w wieku niemowlęcym


Zajęcia odbywają się:
ul. Retoryka 1/16, 4 piętro, winda

 

Cena

Koszt: 40 zł/spotkanie

W ciągu 24 h roboczych po zgłoszeniu otrzymają Państwo szczegółowe informacje na temat płatności (numer konta, terminy).


Opłata podlega zwrotowi jedynie w przypadku zgłoszenia nieobecności najpóźniej do 3 dni roboczych przed warsztatem.