Życie intymne rodziców – warsztat rozwojowy dla par

Oferta

Miłość i seks po porodzie – warsztat rozwojowy dla par

Ciąża poród i laktacja, bycie matką, bycie ojcem, mały człowiek – dużo się zmieniło w Waszym życiu. To czas, w którym relacja buduje się na nowo, w zupełnie nowej odsłonie. Zadbajcie o Wasz związek i o siebie wzajemnie.

Codzienna logistyka, wyzwania trudy, wzruszenia i zmęczenie – nowe rozdanie i nowy potencjał.

Warsztat dla par powstał po to, żeby pomóc Wam odkryć w sobie na nowo i wzmocnić najważniejszą relację. Czułość, komunikacja, rozmowy, dotyk, seks. To ważne spoiwa związku i źródło codziennej siły dla Was obojga.

 

Czasem wracamy do siebie po narodzinach dzieci miesiącami a czasem latami. Szkoda czasu.

 

4 piątki 18.00-21.00. Potraktujcie to jako randki. Nie zawsze łatwe, ale rozwijające na pewno.

Prowadzący to psychoterapeutki,  psychoterapeuci,  psycholog, doula oraz seksuolożka, którzy na co dzień pracują z rodzicami w okresie okołoporodowym w Koalowym zespole.

Cztery piątki w godzinach 18.00-21.00.

Warsztat kierowany jest dla par:

  • w ciąży
  • chwilę po narodzinach dziecka
  • wiele miesięcy po narodzinach dziecka
  • lata po narodzinach dziecka/dzieci

Program

Pierwsze spotkanie z psychoterapeutką. Kobieca perspektywa - dla niej i dla niego.  Relacja, rozmawianie, bliskość, czego potrzebujemy. Jestem zmęczona, moje ciało dzielę z dzieckiem. Moje nowe granice, moje nowe ciało. Doświadczenie porodu. Czułość, wsparcie dzielenie obowiązków.   Drugie spotkanie z psychologiem. Męskie widzenie - dla niej i dla niego. Relacja, logistyka, wsparcie wzajemne, wspólny czas, czas tylko dla siebie, jak mężczyzna niepostrzeżenie staje się ojcem. Wasza sypialnia już nie jest Wasza? Czyli jednak trzeba rozmawiać.   Trzecie spotkanie z seksuolożką. Już rozmawiamy, więc śmiało ruszamy tematy, o których nie najłatwiej gadać. To bardzo konkretny warsztat bliskościowy. Jak ciąża i poród wpływają na nasze ciało i jego postrzeganie. Budujemy nową relację, nową mapę naszych ciał. 5 typów dotyku. Etapy powrotu. Nowe doświadczenia, nowe możliwości rozwoju. Cierpliwość i przestrzeń na nowe odkrywanie i gojenie ran.   Czwarte spotkanie z Doulą. Komunikacja ciałem i przez ciało. Dotyk, czułość. Doświadczanie i nauka wzajemnego dotyku, masażu, niesienia ukojenia dla partnera.

Cena

950 zł

cena obejmuje 4 spotkania warsztatowe w Koali plus zadania do pracy w domu.

Harmonogram

Miesiąc Dzień tygodnia Godziny Kalendarz spotkań Liczba wolnych miejsc Zapisz się na kurs
październik/listopad piątek 18.00-21.00 20.10, 27.10, 03.11, 10.11 3 zapisz się >
listopad/grudzień piątek 18.00-21.00 17.11, 24.11, 01.12, 08.12 4 zapisz się >
styczeń/luty 2024 piątek 18.00-21.00 12.01, 19.01, 26.01, 02.02 6 zapisz się >