Doulowe wizyty połogowe

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:
tel. 507 834 846
doula.kontakt@koala.krakow.pl

Oferta

Dla kogo?

Dla kobiety

  • w połogu oraz jej bliskich
  • po pierwszym albo kolejnym porodzie
  • niemającej wioski wsparcia wokół siebie

Na czym polega?
Doula odwiedza Was w Waszym domu. Robi to, co aktualnie jest potrzebne i wspierające. Pomaga w bieżących potrzebach np. niewielkie porządki, przyrządza prosty posiłek czy zabawia starsze rodzeństwo. Oferuje pomoc w opiece nad maluszkiem. Pomaga w wiązaniu dziecka w chuście czy kąpieli. Wspiera naturalny proces laktacji i regeneracji w połogu. Proponuje masaż rebozo czy terapię manualną (w zależności od douli). Ma kontakt ze specjalistami i pomaga w znalezieniu takiego, którego potrzebujecie (położna, fizjoterapeutka czy doradczyni laktacyjna). Jeśli są to specjaliści z naszego Centrum za Wasza zgodą przekazuje swoje postrzeżenia , co może przyspieszyć i pomóc w procesie udzielania Wam właściwej pomocy.

Jak przebiega?

Decydujecie się na pakiet 10, 15 lub 20 godzin. Każda wizyta trwa minimum 2.5 godziny. Pakiet można wykorzystać w okresie 6 tygodni od wyjścia ze szpitala po porodzie. Częstotliwość wizyt ustalacie indywidualnie w zależności od potrzeb. 

Jeśli decydujecie się na wykupienie pakietu przed porodem warto spotkać się z doulą na konsultację przed porodem żeby stworzyć plan połogu. Ułatwi Wam to przygotowanie się do tego wymagającego,  ale pięknego okresu. 

Cena

Cena 300 zł/2,5 godziny *

Kontakt: doula.kontakt@koala.krakow.pl

*cena pakietu ustalana jest indywidualnie w zależności od liczby spotkań